Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taneční skupina FEEL THE BOUNCE

PŘEDNÍ ČESKÁ TANEČNÍ SKUPINA

PROFESIONÁLNÍ PŘEHLÍDKA TOHO CO TANEČNÍCÍ JSOU SCHOPNI PŘEDVÉST A TO V NEJRŮZNĚJŠÍCH STYLECH MUZIKY.

SLOVO NUDA NEZNAJÍ A JEJICH SHOW JE STRHUJÍCÍ-PROVOKATIVNÍ A JE ROZHODNĚ VŠEMI SLOVY NA CO SE DÍVAT-A TO PO VŠECH STRÁNKÁCH.

!

OFICIÁLNÍ FB. TANEČNÍ SKUPINY

Taneční skupina FEEL THE BOUNCE vznikla v roce 2012. Jméno převzala po úspěšném letním streetdancovém soustředění. Předtím jste tuto skupinu mohli znát pod názvem Pávl Dance.

Zakladatelé Marek Bohuslavický a Jan Petrák.

FEEL THE BOUNCE se věnuje výuce moderního tance - street dance. Specializuje se především na taneční styly jako (hip-hop, house dance, poppin, lockin, new jack swing, ladies style). Působení ve skupině není věkově omezeno a přijít si zatančit tak může opravdu každý bez rozdílu věku. FEEL THE BOUNCE se navíc angažuje i v mnoha zajimavých projektech, vystoupení a soutěží.

Našim primárním zájmem je to, aby si tanečníci dokázali tancování užít a neučili se pouze něco odtančit. Každý tanečník má svůj jedinečný styl, charisma a osobnost. Chceme aby každý, kdo si s námi přijde zatancovat, zapomněl na své problémy, při tanci alespoň na chvíli unikl z reality všedního dne a vnímal jen svět tance. Věříme, že se v našem kolektivu budete cítit dobře, najdete si nové přátele a ještě se i něco naučíte!

Zapsat se do kurzů taneční skupiny FEEL THE BOUNCE, můžeš v průběhu celého roku. Pokud tedy nemáš co dělat a chtěl by ses něco naučit, najít si nové přátele a dozvědět se něco o taneční kultuře. Doraž na trénink.

FEEL THE BOUNCE - prociť to!

 
 
 

OFICIÁLNÍ YOUTUBE TANEČNÍ SKUPINY

http://www.youtube.com/user/Pavldance

 

OFICIÁLNÍ WEB TANEČNÍ SKUPINY

www.feelthebounce.cz